090 | RYBÁŘI
JIROUDEK František (1914 – 1991)
- vyvolávací cena: 8 000 CZK
- Letní online aukce 2022 (25.8.)
Olej na plátně, 43 x 69 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jiroudek.